Otrzymuj bieżące wiadomości.

Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

nie teraz nie, dziękuję
Moje konto Moje konto

Był sobie człowiek Tom 6 - film DVD

14.90
4.90
Dodaj do ulubionych

Na stanie: Bardzo dużo

Czas dostępności: Dostępny w przeciągu 24h

Indeks/kod produktu: 9788362890040

Producent: Hippocampus

Opis produktu Był sobie człowiek Tom 6 - film DVD

"Był sobie człowiek" to pełna humoru kolekcja opowiadająca o wielkich wydarzeniach historycznych. Mistrz przeprowadzi cię przez czasy starożytne, nowożytne i współczesne.

 Witaj! 

Dzieje ludzkości sięgają milionów lat. Sporo nieprawdaż? Jednak to dopiero ostatnie tyśiąclecia zapisały się w księgach historii olbrzymią dynamiką zmian. Pojawili się wielcy przywódcy, syśliciele, wynalazcy, postęp gonił postęp. Historia człowieka nabrała tempa. Dlatego dziś zapraszam cię w fastynującą podróż w czasie.

Twój Mistrz

Tom 6 zawiera odcinki: 

22. Rewolucja francuska - W 1789 roku wybuchłą w Paryżu wielka rewolucja. Przeniesiesz się w tamte burzliwe i ważne - nie tylko dla Francji - czasy.

23. Wiosna Ludów - Wiek XIX nie był spokojny. Rozwijał się przemysł i technika, ale w wielu krajach wybuchły powstania, a także rewolucje.

24. Och, piękna epoka - Koniec XIX stulecia był spokojniejszy. To wówczas wymyślono żarówkę, telefon, radio. Ludzie z nadzieją patrzyli w przyszłość. Wszystko przerwała I wojna światowa

25. Lata szaleństwa - Po wojnie świat znów przyśpieszył, rozwijały sięnowoczesne społeczeństwa. W Europie rodziły się dwa totalitaryzmy. Kolejna wojna była nieunikniona.

26. Była sobie... Ziemia - Na Ziemi żyje coraz więcej ludzi, którzy produkują coraz więcej śmieci. Czy zdołamy uchronić naszą planetę przed zniszczeniem?

 

 

Parametry techniczne produktu Był sobie człowiek Tom 6 - film DVD

ParametrWartość
Nośnik:DVD
Gatunek:Animacja, Edukacyjne
Czas:100 min
Polska wersja językowa:Dubbing
Wydanie:1-płytowe DVD + Książka
Dźwięk:2.0 polski (dubbing)
Napisy:brak
Obraz:4:3
Reżyser:Albert Barille
Kod EAN:9788362890040

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
: