Bądź na bieżąco,

zapisz się na newsletter

nie teraz nie, dziękuję

Był sobie człowiek Tom 6 - Książeczka + DVD

Na stanie: Mało

Czas dostępności: Dostępny w przeciągu 24h

Producent: Hippocampus

9.90
dodaj do schowka

Opis produktu Był sobie człowiek Tom 6 - Książeczka + DVD

"Był sobie człowiek" to pełna humoru kolekcja opowiadająca o wielkich wydarzenaich historycznych. Mistrz przeprowadzi cię przez czasy starożytne, nowożytne i współczesne.

 

Witaj! 

Dzieje ludzkości sięgają milionów lat. Sporo nieprawdaż? Jednak to dopiero ostatnie tyśiąclecia zapisały się w księgach historii olbrzymią dynamiką zmian. Pojawili się wielcy przywódcy, syśliciele, wynalazcy, postęp gonił postęp. Historia człowieka nabrała tempa. Dlatego dziś zapraszam cię w fastynującą podróż w czasie.

Twój Mistrz

 

Tom 6 zawiera odcinki: 

22. Rewolucja francuska - W 1789 roku wybuchłą w Paryżu wielka rewolucja. Przeniesiesz się w tamte burzliwe i ważne - nie tylko dla Francji - czasy.

23. Wiosna Ludów - Wiek XIX nie był spokojny. Rozwijał się przemysł i technika, ale w wielu krajach wybuchły powstania, a także rewolucje.

24. Och, piękna epoka - Koniec XIX stulecia był spokojniejszy. To wówczas wymyślono żarówkę, telefon, radio. Ludzie z nadzieją patrzyli w przyszłość. Wszystko przerwała I wojna światowa

25. Lata szaleństwa - Po wojnie świat znów przyśpieszył, rozwijały sięnowoczesne społeczeństwa. W Europie rodziły się dwa totalitaryzmy. Kolejna wojna była nieunikniona.

26. Była sobie... Ziemia - Na Ziemi żyje coraz więcej ludzi, którzy produkują coraz więcej śmieci. Czy zdołamy uchronić naszą planetę przed zniszczeniem?

 

 

Parametry techniczne produktu Był sobie człowiek Tom 6 - Książeczka + DVD

ParametrWartość
FormatDVD
GatunekAnimacja, Edukacyjne
Czas100 min
Polska wersja językowaDubbing
Wydanie1-płytowe DVD + Książka
Dźwięk2.0 polski (dubbing)
Napisybrak
Obraz4:3
ReżyserAlbert Barille
Regionbd.

Masz pytania?

:
:
:
:

Poleć produkt

:
:
:

Błąd?

:
:
: