Otrzymuj bieżące wiadomości.

Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

nie teraz nie, dziękuję
Moje konto Moje konto

Pasażerowie - Film Blu-ray

Na stanie: Brak

Czas dostępności: Niedostępny

Waga: 0.2 kg

Producent: Imperial

Opis produktu Pasażerowie - Film Blu-ray

2-DYSKOWE WYDANIE 2D+3D

Jennifer Lawrence i Chris Pratt tworzą znakomite kreacje w ekscytującym thrillerze science fiction o dwójce przypadkowych pasażerów, Aurorze i Jimie, znajdujących się na pokładzie statku kosmicznego, który ma ich dowieźć ku nowemu życiu na innej planecie. Nieoczekiwanie podróż przybiera niebezpieczny obrót, gdy ich kapsuły hibernacyjne budzą ich o 90 lat przed czasem, zanim osiągną cel. Gdy starają się wyjaśnić tajemnicę awarii, odkrywają, że cały statek z znajduje się w ogromnym niebezpieczeństwie, a życie 5000 uśpionych, nieświadomych zagrożenia pasażerów spoczywa w ich rękach.

MATERIAŁY DODATKOWE w wersji oryginalnej TYLKO NA BLU-RAY Sceny niewykorzystane Kosmos na ekranie: wizualne efekty specjalne w Pasażerach A TAKŻE: Na planie - Chris Pratt Casting Jak powstawał Avalon Sceny nieudane Zarezerwuj swoją podróż - Szukasz nowego życia? Dowiedz się więcej o Homestead Company.

 

Parametry techniczne produktu Pasażerowie - Film Blu-ray

ParametrWartość
Nośnik:Blu-Ray 3D + 2D
Gatunek:Sci-Fi, Fantasy
Czas:116 min.
Polska wersja językowa:Lektor, Napisy
Wydanie:2-płytowe Blu-ray 3D+2D
Dźwięk:czeski 5.1, DTS-HD MA, Dysk Blu-ray 3D Audio: angielski 5.1 DTS-HD MA, hiszpański 5.1, hiszpański DTS-HD MA, polski 5.1, portugalski 5.1 DTS-HD MA, tajski 5.1, turecki 5.1 Dysk Blu-ray Audio: angielsk
Napisy:polskie, angielskie
Obraz:2.39:1; 16x9
Reżyser:Morten Tyldum
Region:A,B,C
Kod EAN:5903570072833

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
: