Otrzymuj bieżące wiadomości.

Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

nie teraz nie, dziękuję
Moje konto Moje konto

Lego Chima - bajka, część 10 (odcinki 37-41)

19.90
Usuń z ulubionych

Na stanie: Mało

Czas dostępności: Dostępny w przeciągu 24h

Producent: Galapagos

Opis produktu Lego Chima - bajka, część 10 (odcinki 37-41)

Finałowa część bestsellerowej serii Lego Chima. 

 

Walka o Chimę dobiega końca. Laval, Cragger i Eris są obecnie w posiadaniu CHI, jednak sir Fangar i jego siły wciąż snują nowe plany, aby im zagrozić i okryć Chimę wiecznym lodem. Nadchodzi decydująca bitwa. Zobacz, jak skończy się ostatnia z Legend Chimy.

 

ODCINKI:

ODCINEK 37 — ARTEFAKT

Tormak, który za wszelką cenę chce uratować córkę, zdradza Feniksy i kradnie im mapę zwaną Artefaktem. Nie wszystko jednak idzie zgodnie z planem. Niespodziewany wybuch sprawia, że osmalony Tormak musi uciekać jednocześnie przed Feniksami i Łowcami.

 

ODCINEK 38 — FENIKS WYLĄDOWAŁ

Flinx jest zasmucony, gdy widzi ojca rozpaczającego po stracie mapy oraz najlepszego przyjaciela, Tormaka. Młody Feniks potajemnie opuszcza gniazdo, by zmierzyć się z Fangarem, ale wpada w sprytną pułapkę. Król Fluminox, który również stracił syna, nie jest w stanie dłużej powstrzymać swojego gniewu; złość jeszcze bardziej napędza go do działania. Do jego śmiałej misji ratunkowej w latającym Płomiennym Bastionie dołączają Laval, Eris i Cragger. Czeka na nich jednak kolejna pułapka... 

 

ODCINEK 39 — ISKRA NADZIEI

CHIMA zamarzła. Bohaterowie są uwięzieni w Przepastnym Wąwozie. Łowcy przygotowują się do ostatecznego ataku na Miasto Lwów i Górę Cavorę. Na scenę wkracza jednak kolejna legenda, a do tego pojawia się zaskakujący sprzymierzeniec z przeszłości. Może została jeszcze iskierka nadziei.

 

ODCINEK 40 — OGNISTE SKRZYDŁA

CHIMA zamarzła. Mapa pozwalająca znaleźć osiem Ognistych Skrzydeł została zniszczona. Sir Fangar i Łowcy maszerują na Miasto Lwów i Górę Cavorę. Wszystko wydaje się stracone. Nasi bohaterowie są na tyle zdesperowani, że wypuszczają się na niegościnne Pustkowia. Czas ucieka, ale jeśli zdążą ustalić, gdzie znajdują się legendarne Ogniste Skrzydła, zanim Łowcy dotrą na Cavorę, krainę być może uda się uratować. Najpierw jednak muszą nauczyć się myśleć jak Feniksy.

 

ODCINEK 41 — SERCE GÓRY CAVORA

Nadeszła najmroźniejsza chwila w historii CHIMY — Łowcy przypuścili ostateczny atak na Miasto Lwów i Górę Cavorę. Dzięki pomocy Feniksów zwierzęce plemiona dzielnie stawiają opór, ale tylko odnalezienie ośmiu starożytnych Ognistych Skrzydeł i doprowadzenie do Wielkiej Iluminacji może dać im zwycięstwo i zakończyć ten straszliwy konflikt. Sir Fangar nie odpuszcza jednak ani na moment i rzuca do walki najpotężniejsze plemię Łowców. Oto ostatnie Legendy CHIMY.

 

Parametry techniczne produktu Lego Chima - bajka, część 10 (odcinki 37-41)

ParametrWartość
Format:DVD
Gatunek:Animacja
Czas:110 min.
Polska wersja językowa:Dubbing
Wydanie:1-płytowe
Dźwięk:DS 2.0: Polski (dubbing)
Napisy:brak
Obraz:16:9
Reżyser:Różni
Region:2

Masz pytania?

:
:
:
:

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
: