Otrzymuj bieżące wiadomości.

Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

nie teraz nie, dziękuję
Moje konto Moje konto

Ania Dąbrowska:Dla naiwnych marzycieli - CD

26.90
Dodaj do ulubionych

Na stanie: Mało

Czas dostępności: Dostępny w przeciągu 24h

Indeks/kod produktu: 888750989628

Waga: 0.16 kg

Wymiar: 125 x 10 x 140

Producent: Sony Music

Opis produktu Ania Dąbrowska:Dla naiwnych marzycieli - CD

Jak śpiewa w jednej z piosenek – nic nie musi. To raczej my musieliśmy czekać na materiał Ani Dąbrowskiej, tym razem wyjątkowo długo. Artystka poświęciła się, bowiem życiu rodzinnemu, ale też postanowiła przemeblować swoje zaplecze artystyczne - zmieniła management, skład zespołu, producenta i wreszcie na nowo wymyśliła swoją muzykę. Na szczęście pozostawiła te elementy, które zawsze były nieodzownymi elementami jej stylu: pastelowe ciepło głosu, szlachetne melodie i szczyptę melancholii w tle.

Płyta "Dla naiwnych marzycieli" powstawała przez pół roku, w czterech różnych warszawskich studiach, z udziałem kilkunastu muzyków. – "W dużej mierze związane było to z procesem uczenia się przeze mnie produkcji muzycznej. Wszystko chciałam wypróbować na własnej skórze i na własnym portfelu. Przemieszczałam się z miejsca na miejsce i sprawdzałam, co z tego wyjdzie" – tak Ania Dąbrowska wspomina proces tworzenia i rejestracji materiału.

Brzmienie "Dla naiwnych marzycieli" to również zasługa Aleksandra Kowalskiego, lepiej znanego jako Czarny HIFI. Producenta, który choć kojarzony jest przede wszystkim z hip-hopem (z grup HiFi Banda i Monopol, a także ze współpracy m.in. z Eldo, Pezetem, Mor W.A., Sokołem i Marysią Starostą) doskonale odnajduje się w świecie kojących zwrotek i chwytliwych refrenów, co udowodnił wcześniej chociażby produkcjami dla Izy Kowalewskiej. – "Czarny HIFI rzeczywiście aktywnie działa w środowisku hiphopowym, z niego się wywodzi, ale na pewno się do niego nie ogranicza. Podczas pracy nad płytą ani razu nie zdarzyło się, żeby namawiał mnie do dorzucenia tłustego beatu" – śmieje się Ania. – "Jest otwartym człowiekiem z romantyczną wrażliwością muzyczną".

SPIS UTWORÓW:

1. Nieprawda

2. Gdy nic nie muszę

3. Bez ciebie

4. Nie patrzę

5. Naiwny marzyciel

6. W głowie

7. Poskładaj mnie

8. Oddycham

9. Staraj się nie czuć

10. I'm Trying To Fight It 

Parametry techniczne produktu Ania Dąbrowska:Dla naiwnych marzycieli - CD

ParametrWartość
Format:CD
Tytuł:Dla naiwnych marzycieli
Gatunek:Pop
Wykonawca:Ania Dąbrowska
Data premiery:2016-03-04
Ilość nośników:1
Kod EAN:888750989628

Masz pytania?

:
:
:
:

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
: