Otrzymuj bieżące wiadomości.

Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

nie teraz nie, dziękuję
Moje konto Moje konto

Rodzinka.pl Sezon 3 - Film DVD

25.90
Dodaj do ulubionych

Na stanie: Mało

Czas dostępności: Dostępny w przeciągu 24h

Indeks/kod produktu: 5902600067948

Waga: 0.3 kg

Producent: Telewizja Polska S.A.

Opis produktu Rodzinka.pl Sezon 3 - Film DVD

Boscy to nietuzinkowa, pięcioosobowa rodzina, mieszkająca w podwarszawskiej miejscowości, w przestronnym domu jednorodzinnym kupionym na kredyt.

Państwo Boscy to para po trzydziestce. Zakochali się w sobie jeszcze na studiach i od tamtej pory są nierozłączni. Ludwik (Tomasz Karolak), głowa rodziny, z wykształcenia architekt, pracuje głównie w domu. Natalia (Małgorzata Kożuchowska) przez wiele lat nie pracowała. Poświęciła się wychowaniu Boskich latorośli – Tomka (Maciej Musiał), Kuby (Adam Zdrójkowski) i Kacpra (Mateusz Pawłowski). Każdy z chłopców to indywidualista, z inną pasją, temperamentem i charakterem. Obecnie spełnia się jako szefowa wydawnictwa pism kobiecych, godząc tym samym życie zawodowe z prywatnym.

Zabawny serial komediowy, który w trafny sposób puentuje problemy współczesnej rodziny.

ODCINKI:

53. Praca, dom, kanapki / 54. Prawko / 55. Wirtualni przyjaciele / 56. Instrukcja obsługi / 57. Nudzi mi się /58. Pstrykasz więc jesteś / 59. Młodość nie zna strachu / 60. Gwiazdy Rocka / 61. Biznes is biznes / 62. Walka z lenistwem / 63. Bal maturalny /64. Wakacje w Lubuskiem  / 65. Nowe zwierzątko domowe  / 66. Król jest nagi / 67. Komunikacja, Głupcze! / 68. Rodzice na zawsze / 69. Słowa, słowa, słowa... / 70. Bratnia Dusza /71. Wszytko i każdy ma swoją cenę / 72. 24 godziny / 73. Rodzic uczy, rodzic radzi, rodzic nigdy cię nie zdradzi / 74. Wolna chata /75. Przelotne miłostki / 76. Nowoczesna rodzina (lub Nowoczesna rodzinka) /77. Święta / 78. Kara

 

Parametry techniczne produktu Rodzinka.pl Sezon 3 - Film DVD

ParametrWartość
Nośnik:DVD
Gatunek:Komedia
Czas:650 min.
Polska wersja językowa:Dźwięk oryginalny, Napisy
Wydanie:4-płytowe DVD
Dźwięk:Dolby Digital 5.1
Napisy:dla niesłyszących
Obraz:16:9
Reżyser:Patrick Yoka

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
: