Otrzymuj bieżące wiadomości.

Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

nie teraz nie, dziękuję
Moje konto Moje konto

Szpital w Heartlake - Friends [41318] LEGO

Na stanie: Brak

Czas dostępności: Niedostępny

Indeks/kod produktu: 5702015866477

Waga: 4 kg

Producent: LEGO

Opis produktu Szpital w Heartlake - Friends [41318] LEGO

Szpital w Heartlake z serii LEGO® Friends ma trzy kondygnacje wypełnione sprzętem medycznym do pomagania pacjentom. Jest tu również żłobek z kołyską i wagą, pracownia rentgenowska ze skanerem i negatoskopem do przeglądania zdjęć oraz gabinet z łóżkiem i mikroskopem do badania próbek. W poczekalni na parterze znajdziesz ladę recepcyjną i automat z przekąskami, a także wejście na oddział ratunkowy dla pacjentów przywiezionych karetką lub helikopterem. W zestawie trzy minilaleczki: Olivia w stroju pielęgniarki, Henry i dr Patel oraz figurka noworodka — małej Oli.

Z klocków zestawu zbudujesz modułowy, trójpoziomowy szpital, helikopter z noszami, ambulans z noszami na kółkach, wózek inwalidzki, wózek dziecięcy, wózek z przyborami medycznymi i rower.

Szpital ma poczekalnię z przesuwanymi drzwiami, ladą recepcyjną, miejscem do siedzenia, automatem z przekąskami, dystrybutorem wody i akwarium; wejście na oddział ratunkowy z obrotowymi drzwiami; pracownię rentgenowską z obracającym się łóżkiem, skanerem, negatoskopem i szkieletem; żłobek z kołyską, wagą i przewijakiem w łazience; gabinet z łóżkiem, ciśnieniomierzem i mikroskopem; oraz lądowisko dla helikoptera.

Dodatkowe akcesoria z klocków LEGO: gips na ramię, płytki z rysunkami do zdjęć rentgenowskich, szkło powiększające, butelki z próbkami, nożyczki, znak z ostrzeżeniem o mokrej podłodze i butelka do karmienia niemowląt.

Gdy karetka przywiezie pacjenta, wkrocz do akcji i przetransportuj go przez wejście na oddział ratunkowy. Zrób zdjęcie rentgenowskie ramienia Henry’ego i załóż mu gips. Zaopiekuj się noworodkiem w żłobku — nakarm go i zważ. Pomóż lekarce zadbać o pacjentów, gdy robi obchód oddziału z wózkiem wypełnionym przyborami medycznymi.

W zestawie:

871 klocków

3 minifigurki - Olivia, dr.Patel, i Henry, oraz Baby Ola

instrukcja

 

 klocki-lego-friends-szpital-w-heartlake-41318-2.jpg

Wymiary zabawki:

Szpital ma ok. 27 cm wysokości, 30 cm szerokości i 7 cm głębokości.

Karetka ma ok. 6 cm wysokości, 12 cm długości i 4 cm szerokości.

Helikopter ze śmigłami ma ok. 7 cm wysokości, 11 cm długości i 4 cm szerokości.

 

Parametry techniczne produktu Szpital w Heartlake - Friends [41318] LEGO

ParametrWartość
Numer katalogowy:41318
Liczba elementów:871
Wiek:7+ lat
Płeć:Dziewczynki
Bohater:3x Friends
Marka:Lego
Seria:Friends
Kod EAN:5702015866477

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
: