Otrzymuj bieżące wiadomości.

Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

nie teraz nie, dziękuję
Moje konto Moje konto

Terenowy holownik 6x6 - Technic 2w1 [42070] LEGO

Na stanie: Brak

Czas dostępności: Niedostępny

Indeks/kod produktu: 5702015869768

Waga: 5 kg

Producent: LEGO

Opis produktu Terenowy holownik 6x6 - Technic 2w1 [42070] LEGO

Spiesz na pomoc innym pojazdom w całkowicie zdalnie sterowanym terenowym holowniku 6x6. Ten realistyczny model LEGO® Technic 2 w 1 składa się z niebieskich, czerwonych, żółtych i czarnych elementów i ma duże opony terenowe, wzmocnione orurowanie z hakiem na łańcuchu, ruchome lampy oraz szczegółową kabinę kierowcy z otwieranymi drzwiami. Funkcje zdalnego sterowania obejmują jazdę do przodu i do tyłu, sterowanie przednimi kołami, wysuwanie podpór oraz kontrolowanie wysięgnika i wyciągarki. Zestaw można przebudować na pojazd badawczy, więc zapewnia on podwójną dawkę zabawy.

Zestaw zawiera elementy LEGO® Power Functions: duży silnik, średni silnik, schowek na baterie, odbiornik i pilot zapewniający szereg funkcji zdalnego sterowania, w tym jazdę do przodu i do tyłu, sterowanie przednimi kołami, wysuwanie podpór oraz kontrolowanie wysięgnika i wyciągarki.

Model ma również duże opony terenowe, wzmocnione orurowanie z hakiem na łańcuchu, ruchome lampy oraz szczegółową kabinę kierowcy z otwieranymi drzwiami.

Holownik składa się z jasnoniebieskich, czerwonych, żółtych i czarnych elementów. Włącz silniki LEGO® Power Functions i skorzystaj z pilota zdalnego sterowania. Możesz kierować holownikiem, wysuwać podpory, obracać, podnosić i opuszczać wysięgnik, a także podnosić i opuszczać wyciągarkę. Do modelu dołączony jest specjalny klocek z wyjątkową dekoracją na 40. rocznicę LEGO® Technic. Ten model LEGO® Technic zapewnia fascynującą zabawę i satysfakcję z budowania. Model przeznaczony wyłącznie do użytku w pomieszczeniach.

Produkt wymaga baterii (brak w zestawie). Typ i liczbę potrzebnych baterii znajdziesz na opakowaniu produktu.

Ten zestaw to model typu 2 w 1: można go przebudować na pojazd badawczy.

W zestawie:

1862 klocki

instrukcja

 klocki-lego-technic-terenowy-holownik-6x6-42070-2.jpg

Wymiary zabawki:

Terenowy holownik 6x6 z podniesionym wysięgnikiem i wysuniętymi podporami ma ok. 51 cm wysokości, 63 cm długości i 37 cm szerokości, a po opuszczeniu wysięgnika i złożeniu podpór ma ok. 26 cm wysokości i 20 cm szerokości.

Model B ma ok. 23 cm wysokości, 47 cm długości i 23 cm szerokości.

Parametry techniczne produktu Terenowy holownik 6x6 - Technic 2w1 [42070] LEGO

ParametrWartość
Numer katalogowy:42070
Liczba elementów:1862
Wiek:11+ lat
Płeć:Chłopcy
Bohater:Brak
Marka:Lego
Seria:Technic
Kod EAN:5702015869768

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
: