Bądź na bieżąco,

zapisz się na newsletter

nie teraz nie, dziękuję
Moje konto Moje konto

Ranczo. Sezon 8 - Film DVD

39.90
34.90
Dodaj do ulubionych

Na stanie: Mało

Czas dostępności: Dostępny w przeciągu 24h

Producent: Telewizja Polska S.A.

Opis produktu Ranczo. Sezon 8 - Film DVD

Lucy i Kusy, po dramatycznych wydarzeniach kończących siódmą serię „Rancza”, muszą podjąć ważne decyzje życiowe – Lucy, czy zostaje na stanowisku wójta, Kusy, czy idzie dalej drogą sztuki. Pietrek, na wieść, że do kraju wraca Witebski z rodziną, podejmuje gorączkowe próby wymyślenia hitowego programu w TV Wilkowyje, który uzasadniłby przedłużenie jego kontraktu. 

W życie plebanii po raz kolejny arbitralnie ingeruje biskup. Tym razem zaowocuje to cudownym rozmnożeniem i z jednego wikarego zrobi się dwóch... Klaudia w ostatnim odcinku 7. serii przeżywa istne katusze z powodu odrzucenia jej przez Fabiana. Nieodrodna córka wójta, przysięgła zemstę w sycylijskim stylu i realizuje ją z zimną krwią, przy wykorzystując przy tym miejscowy element przestępczy. 

W Wilkowyjach dochodzi do zupełnie nietypowej wymiany małżeńskiej. Hadziukowa przenosi się do Solejukowej, a Solejuk – wprowadza do Hadziuka. Na oczach zdumionej wsi rozpoczyna się wojna nerwów, kto pierwszy się złamie w tej dziwnej sytuacji. Senator z Czerepachem rozpoczynają kompletowanie kandydatów do sejmu. Dzięki zmasowanej kampanii zanosi się na to, że w Wilkowyjach posłowie obrodzą jak nigdzie w kraju.

 

Parametry techniczne produktu Ranczo. Sezon 8 - Film DVD

ParametrWartość
FormatDVD
GatunekKomedia obyczajowa
Czas577 min.
Polska wersja językowaDźwięk oryginalny, Napisy
Wydanie4-płytowe DVD
DźwiękDolby Digital 5.1
Napisypolskie, angielskie
Obraz16:9
ReżyserWojciech Adamczyk
Regionbd.

Masz pytania?

:
:
:
:

Poleć produkt

:
:
:

Błąd?

:
:
: