Otrzymuj bieżące wiadomości.

Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

nie teraz nie, dziękuję
Moje konto Moje konto

Słaba płec? - Film DVD + Książka

Na stanie: Brak

Czas dostępności: Niedostępny

Producent: Monolith

Opis produktu Słaba płec? - Film DVD + Książka

Zjawiskowa Olga Bołądź („Służby specjalne”, „Nad życie”) oraz plejada gwiazd polskiego kina w niepoprawnej romantycznie komedii o kobiecie, która dostaje kopa od życia i postanawia grę pozorów zamienić na realizację marzeń.

Zośka jest atrakcyjna, wykształcona i wie czego chce. Rodzinne miasteczko zamieniła na warszawską korporację i pnie się po drabinie sukcesu, choć do raju jeszcze droga daleka. Zamiast luksusowego apartamentu – kawalerka na kredyt, zamiast prestiżowej pracy – użeranie się z szefem burakiem, zamiast szczęśliwego życia – udawanie kogoś, kim nie jest. Pewnego dnia Zośka zalicza twarde lądowanie. Oszukana przez szefa traci pracę i reputację. Ten otrzeźwiający kubeł zimnej wody budzi ją z plastikowego korpo-snu i zmusza do działania. Ale to już  nowa Zośka – silna kobieta, która chce wziąć z życia to, co jej się należy: miłość, przyjaźń, szacunek i satysfakcjonującą pracę. A przy okazji ukarać byłego szefa kanciarza i złowić dorodny okaz prawdziwego faceta. Słaba płeć? Serio?

występują: Piotr Głowacki, Piotr Adamczyk, Marian Dziędziel, Marek Bukowski, Anna Dereszowska, Janusz Chabior, Magda Kumorek, Robert Gonera, Nick Moran, Ewa Gawryluk, Mirosław Zbrojewicz, Zofia Zborowska, Davina Reeves-Ciara, Kamil Kula, Olga Bołądź, Marieta Żukowska, Marcin Korcz, Katarzyna Figura

 

W książce zawarte są ciekawostki o filmie.

 

Parametry techniczne produktu Słaba płec? - Film DVD + Książka

ParametrWartość
Nośnik:DVD
Gatunek:Komedia romantyczna
Czas:94 min.
Polska wersja językowa:Dźwięk oryginalny, Napisy
Wydanie:1-płytowe DVD + Książka
Dźwięk:Dolby Digital 5.1
Napisy:angielskie
Obraz:16:9
Reżyser:Krzysztof Lang
Region:2
Kod EAN:9788365509291

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
: