Otrzymuj bieżące wiadomości.

Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

nie teraz nie, dziękuję
Moje konto Moje konto

Spider-Man Trylogia [BOX 3 DVD] - Film DVD

Na stanie: Brak

Czas dostępności: Niedostępny

Indeks/kod produktu: 5903570132292

Waga: 0.3 kg

Producent: Imperial

Opis produktu Spider-Man Trylogia [BOX 3 DVD] - Film DVD

Teraz wszystkie trzy części Spidermana razem w jednym Boxie.

SPIDER-MAN
W trakcie szkolnej wycieczki jeden ze studentów - Peter Parker (Tobey Maguire) - zostaje ugryziony przez genetycznie zmodyfikowanego pająka. Wkrótce Peter odkrywa, że posiada niezwykłe moce. Jest silny i zręczny, posiada też swoisty "szósty zmysł". Początkowo wykorzystuje on swe moce, aby zaimponować koleżance z klasy - Mary Jane Watson (Kirsten Dunst) - kiedy jednak spotyka go osobista tragedia postanawia, że poświęci resztę swojego życia na walkę z przestępczością. Przysięga, jaką złożył Peter, zostaje wystawiona na ciężką próbę.
SPIDER-MAN 2
Minęły dwa lata o czasu, kiedy spokojny chłopak o łagodnym usposobieniu, Peter Parker, odszedł od swojej ukochanej, z którą związany był od wielu lat - Mary Jane Watson. Wtedy to właśnie podjął decyzję, że życie jego będzie podporządkowane nie uczuciom lecz odpowiedzialności za "ludzkość", na której rzecz będzie działał jako Spider-Man. W drugiej części filmu przed Peterem stają nowe wyzwania, musi bowiem zmierzyć się z potężnym Doktorem Octopusem znanym również jako "Doc Ock".
SPIDER-MAN 3
Peter Parker (Tobey Maguire) ostatecznie odnalazł równowagę pomiędzy swoimi uczuciami do M.J. (Kirsten Dunst), a obowiązkami super bohatera. Na horyzoncie gromadzą się jednak czarne chmury. Kiedy kostium Parkera nagle zmienia kolor na czarny, a jego moc staje się jeszcze większa, metamorfozie ulega również sam człowiek-pająk. Ujawnia się mroczna osobowość Spider-Mana. Na skutek nieujarzmionej pychy, Peter zaczyna zaniedbywać ludzi, na których zależy mu najbardziej. Co gorsza, nie ma czasu na namysły, bowiem miastu i jego najbliższym zagraża nie jeden, a dwa wyjątkowo złośliwe czarne charaktery, Sandman (Thomas Haden Church) i Venom (Topher Grace). Zmuszony do dokonania wyboru między kuszącą mocą nowego kostiumu a dawnym życiem, Parker musi odnaleźć w sobie prawdziwego bohatera, pokonać wrogów i własne demony.

 

 

Parametry techniczne produktu Spider-Man Trylogia [BOX 3 DVD] - Film DVD

ParametrWartość
Nośnik:DVD
Gatunek:Science Fiction
Czas:116min.+123min.+121min.
Polska wersja językowa:Lektor, Napisy
Wydanie:3-płytowe BOX
Dźwięk:część 1 polski lektor DD 2.0,angielski, DD 5.1 część 2;3 polski lektor DD 5.1,angielski, DD 5.1
Napisy:polskie, angielskie
Obraz:16:9
Reżyser:Raimi Sam
Region:2

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
: