Otrzymuj bieżące wiadomości.

Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

nie teraz nie, dziękuję
Moje konto Moje konto

Lego Chima - bajka, część 3 (odcinki 9-12)

19.90
Dodaj do ulubionych

Na stanie: Na wyczerpaniu

Czas dostępności: Dostępny w przeciągu 24h

Producent: Galapagos

Opis produktu Lego Chima - bajka, część 3 (odcinki 9-12)

To już trzecia część (odcinki 9-12) serialu animowanego LEGO Chima.

 

W magicznej krainie Chima, świecie dzikiej natury i piękna, zamieszkują zwierzęce plemiona. Wodospad CHI, spadający z majestatycznej góry, zapewnia krainie życie i równowagę. Moc CHI przechowywana jest w Świątyni Lwów a Szlachetne Lwy dzielą się nią z innymi plemionami. Coś jednak się zmieniło. Chagger, książę Krokodyli, buntuje się przeciwko Lwom. Łączy swoje siły z Wilkami i Krokodylami. Ich plan to pokonanie Lwów i przejęcie CHI. Ale Lwy wraz z plemieniem Orłów dzielnie się bronią.

 

ODCINKI:

Odcinek 9 - Gniew goryli

Goryle, rozgniewane przez Craggera, maszerują na bagna, by dać krokodylom nauczkę. Jednak ich bojowe mechy nie radzą sobie na grząskim terenie, więc lwy i orły muszą ruszyć na ratunek. Jedyny problem w tym, że lwy naprawdę nie znoszą wody! 

 

Odcinek 10 - Taniec lisów

Crooler traci wiarę w Craggera. Z pomocą wilków sieje zamęt na wyścigu speedorów i próbuje wykraść całe CHI ze Świątyni Lwów. ShadowWind, tajemniczy jeździec speedorów, pojawia się ponownie - po czyjej jest stronie? 

 

Odcinek 11 - Złodzieje CHI

Dzięki zdobytemu CHI wilki stają się potężniejsze i zaczynają kraść jeszcze więcej. Wkrótce pozostałym plemionom CHIMY kończą się zapasy energii. Laval i Eris muszą znaleźć nowy, sprytny i wilkoodporny sposób na dostarczenie CHI plemionom. 

 

Odcinek 12 - Wyprawa po CHI

Wilki nadal kradną energię CHI, której brakuje wszystkim innym. Kiedy transport CHI wpada do Przepastnego Wąwozu, Laval, Eris i Gorzan postanawiają go odzyskać. Wilki są jednak potężniejsze niż kiedykolwiek i nawet Cragger musi stawić im czoła. 

 

Parametry techniczne produktu Lego Chima - bajka, część 3 (odcinki 9-12)

ParametrWartość
Nośnik:DVD
Gatunek:Animacja
Czas:88 min.
Polska wersja językowa:Dubbing
Wydanie:1-płytowe
Dźwięk:DS 2.0: Polski (dubbing)
Napisy:brak
Obraz:16:9
Reżyser:Różni
Region:2

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
: