Otrzymuj bieżące wiadomości.

Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

nie teraz nie, dziękuję
Moje konto Moje konto

Lego Chima - bajka, część 5 (odcinki 17-20)

19.90
Dodaj do ulubionych

Na stanie: Na wyczerpaniu

Czas dostępności: Dostępny w przeciągu 24h

Producent: Galapagos

Opis produktu Lego Chima - bajka, część 5 (odcinki 17-20)

Piąta część (odcinki 17-20) serialu animowanego LEGO Chima. 

 

W królestwie Chima trwają pokojowe rozmowy. Laval zostaje skazany przez ojca, króla Lwów na wygnanie. W czasie jego nieobecności ten zostaje pojmany i uwięziony. W tym czasie nad Chimę nadciąga czarna chmura a źródło CHI wysycha. Rozpoczyna się wielka bitwa o resztki CHI. I tylko Laval wierzy, że istnieje pokojowe rozwiązanie...

 

ODCINKI:

Odcinek 17 – Laval na wygnaniu

Wysiłki Lavala, zmierzające do przerwania walk podczas rozmów pokojowych zmuszają króla Lwów, Lagravisa, do skazania własnego syna na wygnanie. Wygnany Laval dowiaduje się, że pod jego nieobecność Cragger uwięził jego ojca. Musi go uwolnić... Ale jak może to zrobić będąc z dala od domu? 

 

Odcinek 18 – Chmura mroku

Nad górą Cavora, źródłem energii CHI, pojawia się dziwna czarna chmura. Laval i Eris postanawiają ją sprawdzić, ale chmura wydaje się bronić. Plemiona CHIMY muszą zjednoczyć siły w walce z chmurą. Najgorsze ma jednak dopiero nadejść...

 

Odcinek 19 – Upadek Chimy

Wodospady CHI wyschły. Eris i Bobry próbują wspiąć się na Cavorę, by poznać przyczynę. Krokodyle obwiniają Lwy i mobilizują Wilki, Kruki, a nawet Nosorożce do wielkiego ataku mającego na celu przejęcie resztek energii CHI. Wielka bitwa wisi na włosku.

 

Odcinek 20 – Za Chimę!

Wodospady CHI na Cavorze są wciąż suche, a na niebie nadal wisi czarna chmura. Bitwa o CHI trwa. Świątynia Lwów jest oblegana i tylko kwestią czasu pozostaje jej zdobycie przez Krokodyle, Wilki, Kruki i Nosorożce. Jedynie Laval wierzy w pokojowe rozwiązanie... Ale na to potrzeba dużo czasu. 

 

Parametry techniczne produktu Lego Chima - bajka, część 5 (odcinki 17-20)

ParametrWartość
Nośnik:DVD
Gatunek:Animacja
Czas:88 min.
Polska wersja językowa:Dubbing
Wydanie:1-płytowe
Dźwięk:DS 2.0: Polski (dubbing)
Napisy:brak
Obraz:16:9
Reżyser:Różni
Region:2

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
: