Otrzymuj bieżące wiadomości.

Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

nie teraz nie, dziękuję
Moje konto Moje konto

Lego Chima - bajka, część 7 (odcinki 25-28)

19.90
Dodaj do ulubionych

Na stanie: Mało

Czas dostępności: Dostępny w przeciągu 24h

Producent: Galapagos

Opis produktu Lego Chima - bajka, część 7 (odcinki 25-28)

Kontynuacja przygód plemion LEGO Chima (odcinki 25-28).

 

Misja, której celem jest uratowanie Legendarnych Bestii z niewoli Pełzaczy zamieszkujących niegościnne Krainy Zewnętrzne, zbliża się do epickiego końca. Tymczasem w krainie Chima rodzą się nowe tajemnice, zmienia się układ sił i stosunki między plemionami. Wkrótce też ujawni się najsłynniejsza ze wszystkich legend...

 

ODCINKI:

ODCINEK 25 — KIEŁ I POŚWIĘCENIE

Worriz i Cragger wybrali się sami na misję. Zostali pojmani przez Pająki. Teraz reszta bohaterów musi zorganizować zuchwałą ekspedycję ratunkową. Lavertus dowiaduje się jednak, że w niewoli znajduje się również ojciec Craggera, co odbiera mu wszelką chęć do pomocy.

 

ODCINEK 26 — ŻĄDŁO

Laval został oddzielony od przyjaciół w Jaskini Skorpionów. Teraz musi przezwyciężyć swój największy strach, aby uratować Legendarnego Lwa. A może to właśnie Laval zostanie uratowany? Tymczasem przyjaciele Lavala biorą udział w największym z dotychczasowych starć ze Skorpionami, Nietoperzami i Pająkami — dziś ważą się losy CHIMY.

 

ODCINEK 27 — SNY O OGNIU

Po bitwach w Krainach Zewnętrznych w CHIMIE zapanował pokój. Orlicę Eris nękają jednak niepokojące ogniste sny. Co mogą oznaczać? W mrocznej jaskini budzą się plemiona podstępnych Łowców, przez tysiące lat pogrążonych w głębokim śnie. Ruszają na powierzchnię, a ich cel jest bardzo prosty: przejąć CHI.

 

ODCINEK 28 — KLAN LODU ATAKUJE

Łowcy, pod wodzą tygrysa szablozębnego, Sir Fangara, prą do przodu i zamykają pod lodem kolejne części krainy CHIMA. W bitwie na Krokodylim Bagnie zwierzęta stawiają czoła najeźdźcom, ale szybko przekonują się, że w walce z tym nowym przeciwnikiem ich broń jest bezużyteczna.

 

Parametry techniczne produktu Lego Chima - bajka, część 7 (odcinki 25-28)

ParametrWartość
Nośnik:DVD
Gatunek:Animacja
Czas:88 min.
Polska wersja językowa:Dubbing
Wydanie:1-płytowe
Dźwięk:DS 2.0: Polski (dubbing)
Napisy:brak
Obraz:16:9
Reżyser:Różni
Region:2

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
: