Otrzymuj bieżące wiadomości.

Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

nie teraz nie, dziękuję
Moje konto Moje konto

Lego Chima - bajka, część 9 (odcinki 33-36)

19.90
Usuń z ulubionych

Na stanie: Mało

Czas dostępności: Dostępny w przeciągu 24h

Producent: Galapagos

Opis produktu Lego Chima - bajka, część 9 (odcinki 33-36)

Kontynuacja bestsellerowej serii LEGO Chima.

 

Chima została zaatakowana przez lodową armię, której nawet najwaleczniejsi obrońcy nie są w stanie pokonać. Jeśli nie znajdą sposobu na powstrzymanie najeźdźców, Chima szybko zamieni się w lodowe pustkowie. Może sny Eris o ogniu i ognistych ptakach będą dla nich jakąś wskazówką? Laval, Cragger i Eris są bowiem u progu odkrycia największego sekretu krainy Chima i szansy na jej uratowanie przed wiecznym lodem!

 

ODCINKI:

DCINEK 33 – NA PEŁNYM LUZIE

Nasi bohaterowie przeganiają Łowców coraz dalej przy pomocy swoich pojazdów zasilanych ognistym CHI. Jednak w miejscach zaatakowanych przez prehistorycznych najeźdźców nie natrafiają na żadne mieszkające tam wcześniej zwierzęta. Co się z nimi stało? W całej krainie CHIMA zwierzęta znikają bez śladu — Fangar zmienił swoją strategię.

 

ODCINEK 34 – EFEKT KULI ŚNIEŻNEJ

Laval oprowadza Li’Ellę po Mieście Lwów. Ich związek nabiera rumieńców. Z tego wszystkiego Laval nie bierze udziału w ważnej bitwie z Łowcami. Na szczęście Tormak zachowuje czujność i ratuje sytuację. Nie udaje się jednak zapobiec pojmaniu Króla Lwów, Lagravisa, który zostaje zaciągnięty do Lodowego Fortu. Kto teraz stanie na czele plemienia Lwów?

 

ODCINEK 35 – KWESTIA KRÓLOWANIA

Pod nieobecność ojca Laval musi przejąć obowiązki Króla Plemienia Lwów, choć nie bardzo mu to odpowiada. Tymczasem Łowcy kierują na Miasto Lwów kolejną dużą armię. Ponownie na ratunek przylatują Feniksy, ale Fangar nie zamierza się tak łatwo poddawać. Nie powiedział jeszcze ostatniego słowa.

 

ODCINEK 36 – NA ŚLISKIEJ DRODZE

Laval stara się zorganizować misję ratunkową – chce odbić pojmanych przywódców oraz Li'Ellę. Flinx przypadkiem roztapia salę trofeów Fangara i nasi bohaterowie muszą jednocześnie zmierzyć się z Łowcami oraz Skorpionami, Pająkami i Nietoperzami. Fangar na własne oczy widzi, jaką moc ma Flinx, co sprawia, że jeszcze bardziej chce go schwytać.

 

Parametry techniczne produktu Lego Chima - bajka, część 9 (odcinki 33-36)

ParametrWartość
Nośnik:DVD
Gatunek:Animacja
Czas:88 min.
Polska wersja językowa:Dubbing
Wydanie:1-płytowe
Dźwięk:DS 2.0: Polski (dubbing)
Napisy:brak
Obraz:16:9
Reżyser:Różni
Region:2

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
: