Otrzymuj bieżące wiadomości.

Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

nie teraz nie, dziękuję
Moje konto Moje konto

Minionki 1-3. Kolekcja 3 filmów [BOX 4 DVD] Bajka

Na stanie: Brak

Czas dostępności: Niedostępny

Indeks/kod produktu: 5902115601408

Producent: Filmostrada

Opis produktu Minionki 1-3. Kolekcja 3 filmów [BOX 4 DVD] Bajka

„Minionki”

Od zarania dziejów, Minionki zawsze służyły najgorszym w historii złoczyńcom (i przypadkowo je eliminowały). Kiedy w wyniku eksplozji pozbyły się swego ostatniego władcy zła, pogrążyły się w rozpaczy. W oczy zajrzało widmo upadku, więc trzech niezwykłych bohaterów – Kevin, Stuart i Bob – wyruszają na desperackie poszukiwanie nowego szefa. Szczytny cel prowadzi ich do siedziby potencjalnej szefowej, Scarlett O’Haracz (laureatka Oscara ® Sandra Bullock). I w niej cała nadzieja. Scarlett ma dla Minionków zadanie specjalne. Minionki podejmują misję i wplątują się w najdziwniejsze przygody stając przed największym wyzwaniem: jak ocalić cały gatunek przed zagładą?

„Minionki rozrabiają”

Superzłoczyńsca Gru wycofał się z przestępczego życia i zajął się wychowaniem trzech córek. Sprawy przybierają jednak nieoczekiwany obrót, kiedy Gru zostaje zatrudniony przez Ligę Antyzłoczyńców. Jego zadaniem jest odnalezienie nieuchwytnego przestępcy, który zagraża światu. Wraz z nowym partnerem u boku, ambitną Lucy Wilde, oraz nieustraszonymi Minionkami, wyrusza na nieprzewidywalne i pełne przygód poszukiwania. 

„Jak ukraść księżyc”

Gdzieś na przedmieściach, w szczęśliwym sąsiedztwie domków z dobrze utrzymanymi ogródkami i śnieżno białymi płotkami, stoi czarny dom z martwym trawnikiem! To tu ukrywa się Gru, który wraz z armią swoich rezolutnych żółtych Minionków planuje jak opanować świat!

Posiadający artylerię gotową do walki w każdej chwili, uzbrojony w pomniejszające lasery i zamrażające pistolety, Gru przygotowuje się do pokonania każdego, kto stanie mu na drodze. Niespodziewane w jego życiu pojawiają się jednak trzy małe sierotki, które zrobią wszystko, aby uczynić z niego dobrego tatę. Krzyżuje to plany Gru i zagraża jego reputacji super łotra, który miał przecież ukraść księżyc… Super zły? Wcale nie!

Bonus:

Jingle Bells w stylu Minionków 

3 minifilmy

 

 

Parametry techniczne produktu Minionki 1-3. Kolekcja 3 filmów [BOX 4 DVD] Bajka

ParametrWartość
Nośnik:DVD
Gatunek:Animacja, Kino familijne
Czas:323 min.
Polska wersja językowa:Dubbing
Wydanie:4 płytowy BOX DVD
Dźwięk:Dolby Digital 5.1 polski, angielski,
Napisy:polskie, angielskie
Obraz:16:9
Reżyser:Kyle Balda, Pierre Coffin
Region:2

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
:

Produkty powiązane z produktem Minionki 1-3. Kolekcja 3 filmów [BOX 4 DVD] Bajka