Otrzymuj bieżące wiadomości.

Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

nie teraz nie, dziękuję
Moje konto Moje konto

Górski posterunek policji - City [60174] LEGO

Na stanie: Brak

Czas dostępności: Niedostępny

Waga: 2.1 kg

Producent: LEGO

Opis produktu Górski posterunek policji - City [60174] LEGO

Łap odznakę i wybierz się do głównej kwatery Górskiej Policji LEGO® City, żeby zaaresztować kogo trzeba. W tym niezwykłym zestawie znajdziesz 2-poziomowy budynek policyjnej kwatery głównej z wyrzutnią sieci na dachu i celą, której ścianę lub drzwi można wyłamać. Pod celą znajduje się tez jaskinia, a w niej puma, która skacze na ofiarę. W tym niezwykłym zestawie jest też lądowisko dla helikoptera z drabiną, helikopter policyjny z obracającym się wirnikiem oraz helikopter złodziei, który także ma ruchomy wirnik, a do tego łańcuch z hakiem. Dodatkowo w pudełku znajdziesz policyjny samochód terenowy i motocykl crossowy.

W zestawie 7 minifigurek: szef policji, pilot, 2 policjantów i 3 złoczyńców, a także figurka pumy. Z klocków zestawu zbudujesz 2-poziomowy budynek policyjnej kwatery głównej z obrotową anteną satelitarną, wyrzutnią sieci, garażem i rampą dla pojazdu. Jest tam także cela, której ścianę lub drzwi można wyłamać, lina do ucieczki i pomieszczenie z biurkami. Pod celą jest jaskinia, a w niej puma, która skacze na ofiarę. W pudełku znajdziesz także osobne lądowisko dla helikopterów z drabiną. W zestawie dodatkowo helikopter policyjny z obracającym się wirnikiem i otwieranym kokpitem z miejscem na minifigurkę, helikopter złodziejaszków z obracającym się wirnikiem, otwieranym kokpitem dla minifigurki oraz łańcuchem z hakiem, policyjna terenówka z wysokim kogutem i policyjny motocykl crossowy.

Złodziejaszki chcą uwolnić kumpla. Zaczep hak z ich helikoptera o ścianę celi i wyrwij ją! Złodziejaszki próbują czmychnąć! Ruszaj w pościg terenówką i helikopterem. Później wystrzel siatkę prosto na helikopter złoczyńców, aby zmusić go do lądowania. Naciśnij dźwignię za jaskinią, aby puma wyskoczyła prosto na złoczyńców! Dodatkowe akcesoria: 2 kubki, 2 sztabki złota, sieć ze sznura, lornetka, radio, latarka, megafon i 3 pary kajdanek.

W zestawie:

  • 663 klocki
  • 7 minifigurek
  • instrukcja

 klocki-lego-city-60174-3.jpg

Wymiary:

  • Policyjny helikopter ma ok. 7 cm wysokości, 19 cm długości i 16 cm szerokości.
  • Helikopter złoczyńców ok. 8 cm wysokości, 22 cm długości i 16 cm szerokości.
  • Policyjny motocykl crossowy ma ok. 3 cm wysokości, 6 cm długości i 2 cm szerokości.
  • policyjna terenówka: ok. 6 cm wysokości, 12 cm długości i 6 cm szerokości.
  • Policyjna kwatera główna ma ok. 24 cm wysokości, 23 cm szerokości i 16 cm głębokości.
  • Policyjne lądowisko dla helikoptera ma ok. 6 cm wysokości, 8 cm szerokości i 8 cm głębokości.

  

Parametry techniczne produktu Górski posterunek policji - City [60174] LEGO

ParametrWartość
Numer katalogowy:60174
Liczba elementów:663
Wiek:6+ lat
Płeć:Chłopcy
Bohater:7x City
Marka:Lego
Seria:City Policja
Kod EAN:bd.

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
: