Otrzymuj bieżące wiadomości.

Podaj swój e-mail, by otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

nie teraz nie, dziękuję
Moje konto Moje konto

MACK Anthem - Technic 2w1 [42078] LEGO

Na stanie: Brak

Czas dostępności: Niedostępny

Waga: 4 kg

Producent: LEGO

Opis produktu MACK Anthem - Technic 2w1 [42078] LEGO

 

Poznaj najnowszą technologię i design dzięki tej autentycznej replice ciężarówki i przyczepy Mack Anthem LEGO® Technic. 

Opracowany we współpracy z Mack® Trucks Inc., model ten zawiera szereg realistycznych szczegółów technicznych i funkcji, w tym sterowanie przednią osią, napęd na tylne koła i 6-cylindrowy, prosty silnik z pracującymi tłokami i wirującym wentylatorem chłodnicy. Odłączana przyczepa ma wysuwane wysięgniki, działające nogi do lądowania, zsynchronizowane ramiona żurawia z możliwością załadunku bocznego i ładowalny kontener z zamykanymi drzwiami, podczas gdy dostępna kabina kierowcy ma otwierane drzwi, regulowane siedzenia, szczegółową deskę rozdzielczą, kierownicę, osłony przeciwsłoneczne i koję łóżko. Ten zaawansowany 2-w-1 zestaw budowlany ma również ozdobę z kapturem Mack i można go przebudować na szczegółową replikę słynnego śmieciarza Mack LR.

Zestaw posiada autentycznie zaprojektowane nadwozie, sterowanie przednią osią, napęd na tylne koła, 6-cylindrowy, prosty silnik z ruchomymi tłokami i wirującym wentylatorem chłodnicy, szczegółową kabinę kierowcy z otwieranymi drzwiami, regulowane siedzenia, kierownicę, deskę rozdzielczą, osłony przeciwsłoneczne i łóżko piętrowe oraz regulowane lusterka boczne. Posiada także odłączaną przyczepę z wysuwanymi wysięgnikami, nogami podwozia, zsynchronizowanymi ramionami dźwigu i pojemnikiem z zamykanymi drzwiami. Zawiera specjalne elementy dekoracyjne i logo producenta, a także kultowy ornament kaptura Mack® i kolekcję autentycznych naklejek. Sprawdź autentyczną szarą, czarną, białą i zieloną kolorystykę. Możesz ustawić wózek na miejscu, opuścić nogi podporowe, wysunąć wysięgniki i obsługiwać zsynchronizowane ramiona żurawia, aby załadować burtę kontenera na przyczepę. Podnieś osłonę, aby pokazać szczegółowy 6-cylindrowy, prosty silnik z ruchomymi tłokami i wirującym wentylatorem chłodnicy. Otwórz panele boczne, aby uzyskać dostęp do zbiorników paliwa.

Ten zaawansowany zestaw budowlany LEGO® Technic został zaprojektowany, aby zapewnić wciągające i satysfakcjonujące doświadczenie budowlane. 

Model 2-w-1: przebudowuje się w replikę słynnego śmieciarza Mack LR. Instrukcje budowy śmieciarki Mack LR są dostępne na stronie LEGO.com/technic. 

lego-technic-42078-3.jpg 

Wymiary:

Ciężarówka i przyczepa Mack Anthem z wysięgnikiem i podestem wysięgnikowym o długości przekraczającej 27 cm, ma długość całkowitą 83 cm i szerokość 18 cm oraz wysokość 22 cm i szerokość 15 cm z wysuniętym wysięgnikiem żurawia i nogami.

Mack LR ma ponad 19 cm wysokości, 58 cm długości i 17 cm szerokości, z widłami i opuszczonym pojemnikiem, a wysokości ponad 33 cm z podniesionymi widłami i pojemnikiem.

Parametry techniczne produktu MACK Anthem - Technic 2w1 [42078] LEGO

ParametrWartość
Numer katalogowy:42078
Liczba elementów:2595
Wiek:11+ lat
Płeć:Chłopcy
Bohater:Brak
Marka:Lego
Seria:Technic
Kod EAN:5702016116939

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
: